TV-kamper runde 1-10 i Toppserien

Få oversikt over hele spilleplanen og de første TV-kampene her.

Sist oppdatert: 14. jul 2021 Skrevet av: Toppfotball Kvinner

 

Etter flere utsettelser starter endelig Toppserien og 1. divisjon 22. mai.

Nå er TV-kampene for de ti første rundene i Toppserien satt opp. Fjorårets serie- og cupmester Vålerenga åpner sesongen med besøk av gullutfordrer Avaldsnes på NRK1 i første serierunde .

– Vi gleder oss veldig til årets sesong, som byr på underholdende oppgjør hver eneste serierunde. Med en bred TV-dekning ligger alt til rette for et fantastisk år for Toppserien etter tidenes serieavslutning i fjor, sier Hege Jørgensen, daglig leder i Toppfotball Kvinner.

Gjennom Toppserie-sesongen skal en kamp i hver runde sendes på NRK og Amedias sportsportal direktesport.no. Sistnevnte viser også de resterende kampene fra ligaen.

Les også: Overganger i Toppserien og 1. divisjon før 2021-sesongen

Slik spilles kampene i Toppserien 2021

Runde 1 (22.05 – 24.05)
Klepp – Arna-Bjørnar
LSK Kvinner – Lyn
Rosenborg – Stabæk
Sandviken – Kolbotn
Vålerenga – Avaldsnes, lørdag 22. mai kl. 17.00 på NRK1

Runde 2 (29.05 – 30.05)
Klepp – Stabæk
LSK Kvinner – Arna-Bjørnar
Rosenborg – Kolbotn, lørdag 29. mai kl. 16.00 på NRK1
Sandviken – Avaldsnes
Vålerenga – Lyn

Runde 3 (05.06 – 06.06)
Arna-Bjørnar – Rosenborg
Avaldsnes – LSK Kvinner
Kolbotn – Vålerenga
Lyn – Klepp
Stabæk – Sandviken, lørdag 5. juni kl. 16.00 på NRK1

Runde 4 (19.06 – 22.06)
Klepp – LSK Kvinner
Kolbotn – Stabæk
Rosenborg – Avaldsnes, tirsdag 22. juni kl. 18.00 på NRK2
Sandviken – Lyn
Vålerenga – Arna-Bjørnar

Runde 5 (25.06 – 27.06)
Arna-Bjørnar – Sandviken, fredag 25. juni kl. 20.00 på NRK2
Avaldsnes – Kolbotn
LSK Kvinner – Rosenborg
Lyn – Stabæk
Vålerenga – Klepp

Les også: Treningskamper før 2021-sesongen

Runde 6 (30.06)
Avaldsnes – Lyn
Kolbotn – Arna-Bjørnar
Rosenborg – Klepp
Sandviken – LSK Kvinner, onsdag 30. juni kl. 18.00 på NRK2
Stabæk – Vålerenga

Runde 7 (03.07 – 04.07)
Arna-Bjørnar – Avaldsdnes
Klepp – Sandviken
LSK Kvinner – Stabæk
Lyn – Kolbotn
Vålerenga – Rosenborg, søndag 4. juli kl. 20.00 på NRK2

Runde 8 (10.07 – 11.07)
Avaldsnes – Klepp
Kolbotn – LSK Kvinner
Lyn – Rosenborg, lørdag 10. juli kl. 16.00 på NRK1
Sandviken – Vålerenga
Stabæk – Arna-Bjørnar

Runde 9 (14.07 – 17.07) 
Arna-Bjørnar – Lyn
Avaldsnes – Stabæk
Kolbotn – Klepp
LSK Kvinner – Vålerenga, onsdag 14. juli kl. 19.45 på NRK1
Rosenborg – Sandviken

Runde 10 (07.08)
Arna-Bjørnar – LSK Kvinner
Klepp – Avaldsnes, lørdag 7. august kl. 16.00 på NRK2
Lyn – Sandviken
Stabæk – Rosenborg
Vålerenga – Kolbotn

Runde 11 (14.08 – 15.08)
Avaldsnes – Vålerenga
LSK Kvinner – Klepp
Lyn – Arna-Bjørnar
Sandviken – Rosenborg
Stabæk – Kolbotn

Runde 12 (28.08 – 29.08)
Arna-Bjørnar – Stabæk
Klepp – Lyn
Kolbotn – Avaldsnes
Rosenborg – LSK Kvinner
Vålerenga – Sandviken

Runde 13 (04.09 – 05.09)
LSK Kvinner – Kolbotn
Lyn – Avaldsnes
Rosenborg – Vålerenga
Sandviken – Arna-Bjørnar
Stabæk – Klepp

Runde 14 (25.09 – 26.09)
Arna-Bjørnar – Klepp
Avaldsnes – Rosenborg
Kolbotn – Sandviken
Stabæk – Lyn
Vålerenga – LSK Kvinner

Runde 15 (09.10 – 10.10)
Klepp – Kolbotn
LSK Kvinner – Avaldsnes
Lyn – Vålerenga
Rosenborg – Arna-Bjørnar
Sandviken – Stabæk

Runde 16 (16.10 – 17.10)
Arna-Bjørnar – Vålerenga
Avaldsnes – Sandviken
Klepp – Rosenborg
Kolbotn – Lyn
Stabæk – LSK Kvinner

Runde 17 (07.11)
Avaldsnes – Arna-Bjørnar
Kolbotn – Rosenborg
Lyn – LSK Kvinner
Sandviken – Klepp
Vålerenga – Stabæk

Runde 18 (13.11)
Arna-Bjørnar – Kolbotn
Klepp – Vålerenga
LSK Kvinner – Sandviken
Rosenborg – Lyn
Stabæk – Avaldsnes