Treningskamper før 2020-sesongen

OPPKJØRING: Vålerenga og de andre klubbene lader opp til ny sesong. Foto: Vegard Wivestad Grøtt, Bildbyrån.

Få oversikt over klubbenes oppladning til sesongstart her.

Sist oppdatert: 21. jan 2020 Skrevet av: Toppfotball Kvinner

 

Endelig er vinterpausen over, og lagene gjør seg klare for en ny sesong. Her kan du lese deg opp på alt du trenger å vite om terminlisten og endringene i seriesystemet for Toppserien og 1. divisjon. Under finner du en oversikt over klubbenes treningskamper frem til sesongstart.

Lørdag 11. januar
Kolbotn – Grei 3-0

Søndag 19. januar
Sandefjord – Stabæk 1-6

Fredag 24. januar
Interncup, Telenor Arena:
Øvrevoll Hosle – Vålerenga kl. 17.30
Kolbotn – Røa kl. 19.45

Lørdag 25. januar
Stabæk – Raufoss, Nadderud KG1 Tobbebanen kl.  13.00
Lyn – Mallbackens IF, Kringsjå kunstgress kl. 13.00
Hønefoss – Grei, Aka Arena kl. 13.30

Les også: Overganger i Toppserien og 1. divisjon før 2020-sesongen

Søndag 26. januar
KIL/Hemne – KIL/Hemne G16, Sodvinhallen kl. 13.00

Interncup, Telenor Arena:
Kl. 14.00: Taperne av kampene fredag  24. januar
Kl. 16.15: Vinnerne av kampene fredag  24. januar

Torsdag 30. januar
LSK Kvinner – Kopparbergs/Göteborg FC, LSK-Hallen

Fredag 31. januar
Vålerenga – Kopparbergs/Göteborg FC, Vallhall kl. 13.00
Stabæk – Røa, Nadderud KG1 Tobbebanen kl. 18.00
Sarpsborg 08 – Kolbotn, Sarpsborg stadion kl. 18.45

Lørdag. 1. februar
Øvrevoll Hosle – Frigg, ØHIL arena Hosle kl. 14.15
Fart – Grei, Børstad idrettspark kl. 15.00

Søndag 2. februar
LSK Kvinner – Kopparbergs/Göteborg FC, LSK-Hallen
KIL/Hemne – Strindheim, Sodvinhallen kl. 14.00

Lørdag 8. februar
KIL/Hemne – Molde, Sodvinhallen kl. 11.00
Fart – Hønefoss, Børstad idrettspark kl. 12.00
Lyn – Røa, Kringsjå kunstgress kl. 13.00
Fortuna Hjørring – Vålerenga, Hjørring kl. 13.00
Stabæk  – Grei, Nadderud KG1 Tobbebanen kl. 13.30
Sandviken  – Brann gutter, Stemmemyren

Søndag 9. februar
Sandviken – Avaldsnes, Vestlandshallen

Røa
LADER OPP: Blir det mer jubel i 2020 for Røa? Foto: Marius Simensen, Bildbyrån.

Fredag 14. februar
Lyn – Kolbotn, Kringsjå kunstgress kl. 17.15

Lørdag 15. februar
Fart – Kolbotn, Børstad idrettspark kl. 12.00
Stabæk – Vålerenga, Nadderud KG1 Tobbebanen kl. 13.30
Øvrevoll Hosle – Grei, ØHIL arena Hosle kl. 14.15
Sandviken – FK Fyllingsdalen,  Stemmemyren
Frigg – Hønefoss

Søndag 16. februar
Stord damer – Sandviken, Stord

Tirsdag 18. februar
KIL/Hemne – Brøndby, treningsleir i Tyrkia

Onsdag 19. februar
Sandviken – Loddefjord damer, Vestlandshallen kl. 18.00

Torsdag 20. februar
Kvik Halden G16 – Vålerenga, Halden kl. 13.00

Fredag  21. februar
KIL/Hemne – FC Minsk, treningsleir i Tyrkia

Søndag 23. februar
Avaldsnes  – LSK Kvinner, La Manga kl. 15.00 (streames på direktesport.no)

Mandag  24. februar
Sandviken – Trondheims-Ørn, La Manga kl. 18.00 (streames på direktesport.no)

Onsdag 26. februar
Lyn – Avaldsnes, La Manga kl. 13.00 (streames på direktesport.no)
Røa – Klepp, La Manga kl. 15.00 (streames på direktesport.no)
LSK Kvinner – Kolbotn, La Manga kl. 18.00 (streames på direktesport.no)

Torsdag 27. februar
Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn, La Manga kl. 15.00 (streames på direktesport.no)
Sandviken – Vålerenga, La Manga kl. 18.00 (streames på direktesport.no)

Lørdag 29. februar
Fart – Øvrevoll Hosle, Børstad idrettspark kl. 12.00

Fredag 6. mars
Stabæk – Kolbotn, Nadderud KG1 Tobbebanen kl. 18.00

Lørdag 7. mars
Lyn – Fart, Kringsjå kunstgress kl. 13.00
Hønefoss – Stabæk, Aka Arena kl. 13.30
Klepp – Amazon Grimstad, Klepp stadion kl. 14.00
Arna-Bjørnar – Sandviken, Arna idrettspark
KIL/Hemne – Trondheims-Ørn, Sodvinhallen

Søndag 8. mars
KIL/Hemne – AaFK Fortuna,  Sodvinhallen kl. 12.00

Fredag 13. mars
Røa – Kolbotn, Røabanen kl. 16.00

Lørdag 14. mars
Fart – Stabæk, Børstad idrettspark kl. 12.00
Lyn – LSK Kvinner, Kringsjå kunstgress kl. 13.00
Klepp – Avaldsnes kl. 14.00