Slik spilles 1. divisjon 2020

Melissa Bjånesøy og Stabæk rykket ned fra Topspserien i fjor, og møter KIL/Hemne i første serierunde i 1. divisjon 12. juli. Foto: Vegard Wivestad Grøtt, Bildbyrån.

2020-sesongen sparkes endelig i gang 11. juli - her er oppdatert terminliste.

Sist oppdatert: 23. jun 2020 Skrevet av: Toppfotball Kvinner

 

Runde 1 (11.07 – 12.07)
Amazon Grimstad – Hønefoss, 11. juli kl. 13.00
Fart – Grei, 11. juli kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Fløya, 12. juli kl 13.00
Åsane – Medkila, 12. juli kl. 13.00
KIL/Hemne – Stabæk, 12. juli kl. 14.00

Runde 2 (18.07)
Fløya – Amazon Grimstad, 18. juli kl. 13.00
Grei – Øvrevoll Hosle, 18. juli kl. 13.00
Hønefoss – Åsane, 18. juli kl. 13.00
Medkila – KIL/Hemne, 18. juli kl. 13.00
Stabæk – Fart, 18. juli kl. 13.00

Runde 3 (25.07)
Amazon Grimstad – Øvrevoll Hosle, 25. juli kl. 13.00
Fart – Medkila, 25. juli kl. 13.00
KIL/Hemne – Hønefoss, 25. juli kl. 13.00
Stabæk – Fløya, 25. juli kl. 13.00
Åsane – Grei, 25. juli kl. 13.00

Les også: Åpner for normal trening i 1. divisjon

Runde 4 (01.08)
Fløya – Fart, 1. august kl. 13.00
Grei – KIL/Hemne, 1. august kl. 13.00
Hønefoss – Stabæk, 1. august kl. 13.00
Medkila – Amazon Grimstad, 1. august kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Åsane, 1. august kl.  13.00

Runde 5 (08.08)
Fart – Amazon Grimstad, 8. august kl. 13.00
Hønefoss – Grei, 8. august kl. 13.00
KIL/Hemne – Øvrevoll Hosle, 8. august kl. 13.00
Stabæk – Medkila, 8. august kl. 13.00
Åsane – Fløya, 8. august kl. 13.00

Runde 6 (15.08 – 16.08)
Amazon Grimstad – Stabæk, 15. august kl. 13.00
Fart – Åsane, 15. august kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Hønefoss, 15. august kl. 13.00
Fløya  – KIL/Hemne, 16. august kl. 12.30
Medkila – Grei, 16. august kl. 16.00

Les også: Treningskamper før 2020-sesongen

Runde 7 (22.08 – 23.08)
Grei – Stabæk, 22. august kl. 13.00
KIL/Hemne – Fart, 23. august kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Medkila, 23. august kl. 13.00
Åsane  – Amazon Grimstad, 23. august kl. 13.00
Hønefoss –  Fløya, 23. august kl. 16.00

Runde 8 (29.08 – 30.o8)
Fart – Øvrevoll Hosle, 29. august kl. 13.00
Amazon Grimstad – KIL/Hemne, 30. august kl. 13.00
Fløya – Grei, 30. august kl. 13.00
Medkila – Hønefoss, 30. august kl. 13.00
Stabæk – Åsane, 30. august kl. 13.00

Runde 9 (05.09)
Fløya – Medkila, 5. september kl. 13.00
Grei  – Amazon Grimstad, 5. september kl. 13.00
Hønefoss – Fart, 5. september kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Stabæk, 5. september kl. 13.00
Åsane – KIL/Hemne, 5. september kl. 13.00

Foto: Støtt Norsk Kvinnefotball.

Runde 10 (12.09)
Amazon Grimstad – Grei, 12. september kl. 13.00
Fart – Fløya, 12. september kl. 13.00
KIL/Hemne – Åsane, 12. september kl. 13.00
Medkila – Øvrevoll Hosle, 12. september kl. 13.00
Stabæk – Hønefoss, 12. september kl. 13.00

Runde 11 (19.09)
Fløya – Stabæk, 19. september kl. 13.00
Grei – Medkila, 19. september kl. 13.00
Hønefoss – Amazon Grimstad, 19. september kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – KIL/Hemne, 19. september kl. 13.00
Åsane – Fart, 19. september kl. 13.00

Runde 12 (26.09)
Amazon Grimstad – Fløya, 26. september kl. 13.00
Fart – Hønefoss, 26. september kl. 13.00
KIL/Hemne – Grei, 26. september kl. 13.00
Medkila – Åsane, 26. september kl. 13.00
Stabæk – Øvrevoll Hosle, 26. september kl. 13.00

Runde 13 (03.10)
Fløya – Hønefoss, 3. oktober kl. 13.00
Grei – Fart, 3. oktober kl. 13.00
KIL/Hemne – Medkila, 3. oktober kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Amazon Grimstad, 3. oktober kl. 13.00
Åsane – Stabæk, 3. oktober kl. 13.00

Les også: Overganger i Toppserien og 1. divisjon før 2020-sesongen

Runde 14 (10.10)
Amazon Grimstad – Åsane, 10. oktober kl. 13.00
Fart – KIL/Hemne, 10. oktober kl. 13.00
Hønefoss – Øvrevoll Hosle, 10. oktober kl. 13.00
Medkila  – Fløya, 10. oktober kl. 13.00
Stabæk – Grei, 10. oktober kl. 13.00

Runde 15 (17.10)
Fløya – Åsane, 17. oktober kl. 13.00
Grei – Hønefoss, 17. oktober kl. 13.00
KIL/Hemne – Amazon Grimstad, 17. oktober kl. 13.00
Medkila – Stabæk, 17. oktober kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Fart, 17. oktober kl. 13.00

Les også: Select-avtale for 1. divisjon: – Et viktig steg for profesjonaliseringen av ligaen

Runde 16 (31.10)
Amazon Grimstad – Fart, 31. oktober kl. 13.00
Grei – Fløya, 31. oktober kl. 13.00
Hønefoss – Medkila, 31. oktober kl. 13.00
Stabæk – KIL/Hemne, 31. oktober kl. 13.00
Åsane – Øvrevoll Hosle, 31. oktober kl. 13.00

Runde 17 (07.11)
Amazon Grimstad – Medkila, 7. november kl. 13.00
Fart – Stabæk, 7. november kl. 13.00
KIL/Hemne – Fløya, 7. november kl. 13.00
Øvrevoll Hosle – Grei, 7. november kl. 13.00
Åsane – Hønefoss, 7. november kl. 13.00

Runde 18 (14.11)
Fløya – Øvrevoll Hosle, 14. november kl. 13.00
Grei – Åsane, 14. november kl. 13.00
Hønefoss – KIL/Hemne, 14. november kl. 13.00
Medkila – Fart, 14. november kl. 13.00
Stabæk – Amazon Grimstad, 14. november kl. 13.00