KONTAKTPERSONER TOPPFOTBALL KVINNNER

Medieansvarlig Silje Meese
silje@kvinnefotball.no / +47 976 34 573
Markedssjef og forretningsutvikler Sissel Gynnild Hartley
sissel@kvinnefotball.no / +47 918 49 811
Markedskoordinator Marthe Murberg
marthemurberg@kvinnefotball.no / +47 400 13 607
Daglig leder Hege Jørgensen
hege@kvinnefotball.no / +47 988 72 835
Styreleder Jan Erik Fåne
jan.erik@kvinnefotball.no / +47 922 13 640
Nestleder Linda Wilhelmsen
linda@kvinnefotball.no / +47 997 11 127
Styremedlem Cecilie Gotaas Johnsen
/ +47 476 25 622
Styremedlem Ingvar Graffer
ingvar@kvinnefotball.no / +47 930 30 825
Styremedlem Lise Aamot Linaker
lise@kvinnefotball.no / +47 908 71 118
Styremedlem Arild Kvalsvik
arild@kvinnefotball.no / +47 921 13 377

Toppfotball Kvinner
Ullevaal Stadion, Inngang F
Sognsveien 75 F
0855 Oslo, Norge
Postadresse
Serviceboks 1US
0840 Oslo, Norge
Org.nr.
971 378 433

Generalpartner
Generalpartner